תינוקיה בקריות

כל הורה רוצה להיות כמה שיותר זמן עם תינוקו הקטן שלא מזמן נולד, אך הורים רבים מבינים כי אין להם ברירה. לאחר חופשת הלידה חייבים לחזור לעבודה ולחזור לשגרת פעילות רגילה. עבור הורים שכאלה, המתגוררים באזור הקריות, תינוקיה בקריות הוא הפתרון הטוב ביותר. אך כמובן, כל הורה חושש להכניס את תינוקו אל תינוקיה בקריות ללא בדיקה מעמיקה על אותה תינוקיה בקריות ועל המטפלות וצוות העובדים בתוך תינוקיה בקריות שאיליה הוא מעוניין לרשום את ילדו. הורים רבים המחפשים תינוקיה בקריות מתוודעים אל האקדמיה הצעירה ומקבלים המלצות מהורים רבים עליה.

מה כוללת התינוקייה של האקדמיה הצעירה?

אם תכנסו לתוך תינוקיה בקריות השייכת לרשת האקדמיה הצעירה תבינו כי הגעתם למקום המושלם עבור תינוקכם הקטן. תינוקיה בקריות של האקדמיה הצעירה מתאפיינת בכיתות גדולות ומרווחות, צוות מטפלות מקצועי ומסור המעניק לתינוקות חום ואהבה רבה ועוסק עמם בפעילות חינוכית מגוונת (למרות גילם הצעיר). ישנן תינוקיות רבות בהם נותנים לתינוקות הקטנים לזחול ולישון לאורך כל היום ותו לא, אך במסגרת תינוקיה בקריות של האקדמיה הצעירה התינוקות הרכים עוסקים בפעילות מגוונת, לומדים דברים חדשים ומתקדמים כל הזמן.

שמירה על בטחון הילדים

מעבר לדאגה על החינוך ופיתוח הילדים, תינוקיה בקריות של האקדמיה הצעירה מקפידה על ביטחונם ושלומם של הילדים הרכים ודואגת להחזירם לידי הוריהם בריאים ושלמים. תינוקיה בקריות של האקדמיה הצעירה מצוידת במגוון רחב של אמצעי בטיחות, צוות האחראי לשמור על ביטחונם של הילדים בכל עת, ובכל תינוקיה בקריות של האקדמיה הצעירה קיים גם מרחב מוגן תקני עבור מצבים מסוכנים (שמקווים שלא יגיעו).

לגדול בסביבה טובה ובטוחה

מעבר לכל היתרונות הרבים שיש בתוך תינוקיה בקריות של האקדמיה הצעירה, אחד הדברים החשובים ביותר הוא שלאחר שלב התינוקייה יש המשך. התינוק הרך שכבר התרגל לאותה תינוקיה בקריות, למקום, לצוות ולאווירה, יכול להמשיך ללמוד שם גם בגן הילדים וכך להישאר בסביבה שהוא מכיר ואוהב, וסביבה שהוא בטוח בה. כך, תינוקיה בקריות של האקדמיה הצעירה היא לא רק נקודת מעבר אלא התחלה של מהלך חיים תקין מהרגע הראשון שבו הילד יצא לאוויר העולם ומתחיל לחיות.